Gariūnų verslo ir kultūros parke (naujas pavadinimas) net du mėnesius veiks Kęstučio Ramono šviesą ir energiją spinduliuojanti personalinė dailės paroda.

Geriausias parodos lankymo laikas šiuo tamsiu ir niūriu laikotarpiu 12-14 val., kasdien, išskyrus pirmadienį, o šeštadienį ir sekmadienį – 12-16 val. (tai susiję su įstaigos darbo laiku, nurodytas uždarymo laikas).

Gariūnų verslo ir kultūros parkas taip pat dalinai remia K. Ramono kūrybos albumo spausdinimą. Pirmoji 50 dailininko kūrybos metų laikotarpį (nuo 1967) apibūdinanti knyga jau spaustuvėje ir bus pristatytą šių metų gruodį.

Verslo ir kultūros parko organizatoriai eilę metų rengia dailės parodas. Ši paroda – 43-ioji. Kurį laiką buvo atdėliojama ši paroda, nes manyta, kad „grafiko“ kūrinėliai turėtų būti smulkučiai, vargiai derą su milžiniškomis paviljono erdvėmis. Visų nustebimui ir džiaugsmui – šio dailininko kūrinių masteliai siekia ir viršija 140 cm, puikiai organizuoja bei valdo erdvę, o skirtingai nei tapybai, grafikos kūrinių masteliams ribų nėra.